Moosend (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sent
pl: Wysłano

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Full
pl: Pełny

en: send
pl: wyślij

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: None.
pl: Brak.

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reports
pl: Raporty

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: clone
pl: duplikuj

en: The e-mail address you specified is not valid.
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: Next step
pl: Następny krok

en: Draft
pl: Szkic

en: Compare
pl: Porównaj

en: Previous step
pl: Poprzedni krok

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Import @entity_type
pl: Importuj @entity_type
