Moosend (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: User
ro: Utilizator

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Sender
ro: Expeditor

en: Sent
ro: Trimis

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Full
ro: Complet

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: None.
ro: Niciunul.

en: Reports
ro: Rapoarte

en: The e-mail address you specified is not valid.
ro: Adresa de e-mail specificată nu este validă.

en: Draft
ro: Proiect

en: Archived
ro: Arhivat
