Moosend (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: User
ru: Пользователь

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Sender
ru: Отправитель

en: Sent
ru: Отправлено

en: Anonymous
ru: Гость

en: Full
ru: Полный

en: send
ru: отправить

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: None.
ru: Нет.

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Reports
ru: Отчёты

en: clone
ru: клонировать

en: The e-mail address you specified is not valid.
ru: Указанный адрес электронной почты неверен.

en: Next step
ru: Следующий шаг

en: Draft
ru: Черновик

en: Compare
ru: Сравнить

en: Archived
ru: Архив

en: Mailing List
ru: Список рассылки

en: Import @entity_type
ru: Импортировать @entity_type

en: Remove one
ru: Удалить одну
