Moosend (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: User
sk: Používateľ

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Sent
sk: Poslať

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Full
sk: Plný

en: send
sk: odoslať

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: None.
sk: Žiadne.

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reports
sk: Hlásenia

en: clone
sk: klonovať

en: The e-mail address you specified is not valid.
sk: Zadali ste neplatnú e-mailovú adresu.

en: Import @entity_type
sk: Importovať @entity_type
