Moosend (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Anonymous
sq: Anonim

en: None.
sq: Asnjë.

en: Reports
sq: Raportet

en: The e-mail address you specified is not valid.
sq: Adresa e-mail që keni shkruar nuk është e vlefshme.
