Moosend (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: send
sr: пошаљи

en: None.
sr: Ништа.

en: Reports
sr: Извештаји

en: Draft
sr: Предлог
