Moosend (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Full
ta: முழு

en: None.
ta: இல்லை.

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: The e-mail address you specified is not valid.
ta: நீங்கள் குறிப்பிட்ட மின்னஞ்சல் முகவரி ஏற்கத் தக்கதல்ல.
