Moosend (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: User
uk: Користувач

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Sender
uk: Відправник

en: Sent
uk: Сент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Full
uk: Повністю

en: send
uk: відправлено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: None.
uk: Ні.

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reports
uk: Звіти

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: clone
uk: клонувати

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: Draft
uk: Чернетка

en: Compare
uk: Порівняння

en: Archived
uk: Архівовано

en: Segments
uk: Сегменти

en: Import @entity_type
uk: Імпортувати @entity_type

en: Remove one
uk: Вилучити одну

en: Display Mode
uk: Режим показу
