Moosend (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Update
vi: Cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Sender
vi: Người gửi

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: None.
vi: Không có.

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Campaigns
vi: Chiến dịch

en: The e-mail address you specified is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử không hợp lệ.

en: Draft
vi: Nháp

en: Compare
vi: So sánh
