Moosend (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: None.
af: Geen.

en: Reports
af: Verslae

en: The e-mail address you specified is not valid.
af: Die e-posadres wat jy verskaf het is ongeldig.
