Moosend (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: None.
am: ምንም።

en: Reports
am: ሪፖርቶች
