Moosend (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: The e-mail address you specified is not valid.
bs: E-mail adresa koju ste ostavili nije validna.
