Moosend (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: User
da: Bruger

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Sender
da: Afsender

en: Sent
da: Sendt

en: Anonymous
da: Anonym

en: Full
da: Fuld

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Custom Fields
da: Brugerdefinerede felter

en: None.
da: Ingen.

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Reports
da: Rapporter

en: Campaigns
da: Kampagner

en: clone
da: klon

en: The e-mail address you specified is not valid.
da: Du har angivet en ugyldig e-mail-adresse.

en: Draft
da: Kladde

en: Compare
da: Sammenlign

en: Archived
da: Arkiveret

en: Import @entity_type
da: Importér @entity_type

en: @email was subscribed to list @list.
da: @email blev tilmeldt til listen @list.
