Moosend (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Draft
hy: Սևագիր
