Moosend (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: User
is: Notandi

en: Email Address
is: Netfang

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Sender
is: Sendandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: None.
is: Ekkert.

en: Reports
is: Skýrslur

en: clone
is: klóna

en: The e-mail address you specified is not valid.
is: Netfangið sem þú tilgreindir er ekki leyfilegt.

en: Previous step
is: Fyrra skref
