Moosend (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: None.
kk: Ешбір.

en: Reports
kk: Есептер

en: The e-mail address you specified is not valid.
kk: Сіз енгізген e-mail мекенжайы дұрыс емес.
