Moosend (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: None.
km: គ្មាន

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: The e-mail address you specified is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​ដែល​អ្នក​បាន​បញ្ជាក់​ គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
