Moosend (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Full
lt: Pilnas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: None.
lt: Joks.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: clone
lt: klonuoti

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: Next step
lt: Kitas žingsnis

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Compare
lt: Palyginti

en: Archived
lt: Suarchyvuota
