Moosend (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Reports
mr: अहवाल

en: The e-mail address you specified is not valid.
mr: तुम्ही दिलेला ईमेल पत्ता योग्य नाही
