Moosend (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
