Moosend (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Sent
sl: Poslano

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: None.
sl: Brez.

en: Reports
sl: Poročila

en: The e-mail address you specified is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.
