Moosend (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Full
te: పూర్తి

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Reports
te: నివేదికలు
