Moosend (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: User
ur: صارف

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
