Moosend (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Full
ar: كامل

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: None.
ar: لا شيء.

en: Reports
ar: التقارير

en: clone
ar: استنساخ

en: The e-mail address you specified is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني ليس صحيحا.

en: Draft
ar: مسودة
