Moosend (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: None.
ast: Nengún.
