Moosend (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Anonymous
az: Anonim

en: Full
az: Tam

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Reports
az: Hesabatlar
