Moosend (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Anonymous
be: Ананім

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Reports
be: Справаздачы

en: clone
be: клянаваць

en: The e-mail address you specified is not valid.
be: Уведзены неправільны e-mail.

en: Draft
be: Чарнавік
