Moosend (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Block
bn: ব্লক

en: Reports
bn: রিপোর্ট
