Moosend (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: The e-mail address you specified is not valid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་དེ་ཕན་ནུས་མེད་པ་རེད།
