Moosend (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Sent
cs: Odesláno

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Full
cs: Celé

en: send
cs: odeslat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: None.
cs: Žádný.

en: Reports
cs: Logy

en: clone
cs: klonovat

en: The e-mail address you specified is not valid.
cs: Zadaná e-mailová adresa není platná.

en: Next step
cs: Další krok

en: Draft
cs: Koncept

en: Compare
cs: Porovnat

en: Archived
cs: Archivováno
