Moosend (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: None.
cy: Dim

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: The e-mail address you specified is not valid.
cy: Mae'r cyfeiriad e-bost a nodwyd yn annilys.
