Moosend (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Reports
gu: અહેવાલો
