Moosend (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Sender
he: שולח

en: Sent
he: נשלח

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Full
he: מלא

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: None.
he: ללא.

en: Reports
he: דוחות

en: clone
he: שכפול

en: The e-mail address you specified is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה לא תקינה.

en: Next step
he: הבא

en: Draft
he: טיוטה

en: Compare
he: השווה

en: Previous step
he: הקודם
