Moosend (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj
