Moosend (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Sender
hu: Feladó

en: Sent
hu: Elküldve

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Full
hu: Teljes

en: send
hu: küldés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: None.
hu: Nincs.

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reports
hu: Jelentések

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: clone
hu: klónozás

en: The e-mail address you specified is not valid.
hu: A megadott e-mail cím érvénytelen.

en: Next step
hu: Következő lépés

en: Draft
hu: Vázlat

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Archived
hu: Archivált

en: Import @entity_type
hu: @entity_type importálása

en: @email was subscribed to list @list.
hu: @email e-mail cím feliratkoztatva @list listára.

en: Subscription Form
hu: Feliratkozási űrlap
