Moosend (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
