Moosend (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: None.
ku: هیچ.

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: The e-mail address you specified is not valid.
ku: ئەو ئیمێلەی تۆ دەسنیشانت کردووە درووست نییە.
