Moosend (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Reports
mn: Тайлангууд
