Moosend (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
