Moosend (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Sender
nl: Afzender

en: Sent
nl: Verzonden

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Full
nl: Volledig

en: send
nl: versturen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: None.
nl: Geen.

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reports
nl: Rapporten

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: clone
nl: dupliceren

en: The e-mail address you specified is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: Next step
nl: Volgende stap

en: Draft
nl: Concept

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Previous step
nl: Vorige stap

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Import @entity_type
nl: @entity_type importeren

en: @email was subscribed to list @list.
nl: @email is geabonneerd op lijst @list.

en: There was a problem with your newsletter signup.
nl: Er was een probleem met uw nieuwsbriefinschrijving.
