Moosend (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Anonymous
nn: Anonym

en: None.
nn: Ingen.

en: Reports
nn: Rapportar

en: The e-mail address you specified is not valid.
nn: E-post adressa du oppga er ikkje gyldig.
