Moosend (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Full
oc: Complet

en: send
oc: mandar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: None.
oc: Pas cap.

en: Reports
oc: Rapòrts

en: clone
oc: clonar

en: The e-mail address you specified is not valid.
oc: L'adreça de corrièr electronic qu'avètz picada es pas valida.

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Archived
oc: Archivat

en: Import @entity_type
oc: Importar @entity_type
