Moosend (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Value
fa: مقدار

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: User
fa: کاربر

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Full
fa: کامل

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Reports
fa: گزارش‌ها
