Moosend (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Reports
ps: راپورونه
