Moosend (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Full
ug: تولۇق

en: None.
ug: يوق.

en: Reports
ug: دوكلات

en: Draft
ug: كوپىيە
