Module package (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Category
af: Kategorie

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: edit
af: redigeer

en: No categories available.
af: Geen kategorieë beskikbaar nie.

en: Save
af: Stoor

en: Edit category
af: Wysig kategorie
