Module package (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Modules
am: ሞዱሎች
