Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Category
ar: التصنيف

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: edit
ar: تحرير

en: No categories available.
ar: لا يوجد تصنيفات.

en: Save
ar: احفظ

en: Modules
ar: الوحدات

en: Edit category
ar: حرر التصنيف
