Module package (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Category
ast: Categoría

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: edit
ast: editar

en: No categories available.
ast: Ensin categoríes

en: Save
ast: Guardar

en: Modules
ast: Preseos
