Module package (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Category
bg: Категория

en: Add category
bg: Добави категория

en: edit
bg: редактирай

en: No categories available.
bg: Няма активни категории

en: Save
bg: Запази

en: Modules
bg: Модули

en: Edit category
bg: Редактирай категория
